• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش ریستور بک آپ در سی پنل
#1
در این مقاله به آموزش ریستور بک آپ در سی پنل خواهیم پرداخت ولی برای آن دسته از کسانی که به دنبال آموزش بکاپ گیری از هاست در cpanel هستند نیز مقاله‌ای با این نام بر روی سایت قرار دادیم.
لزوم بکاپ گیری و ریستور فول بک آپ در سی پنل
اگر صاحب یک وب‌سایت هستید و به عنوان یک وب مستر حرفه‌ای در اینترنت فعالیت می‌کنید و یا یک مدیر سرور هستید و از سایت‌های مشتریان خود میزبانی می‌کنید قطعاً آگاه هستید که بک آپ گیری از سایت و ریستور اطلاعات در صورت لزوم چقدر حائز اهمیت هستش،

در بعضی از مواقع اگر به عنوان مدیر سرور و یا پشتیبان هاستینگ در یک شرکت فعالیت می‌کنید شاید نیاز داشته باشید تا از اطلاعات مشتری بر روی سرور و هاست قبلی آن پشتیبان تهیه کرده و خودتان وظیفه انتقال و ریستور آن را نیز بر عهده داشته باشید، در این صورت این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا این کار مهم را به درستی و بدون مشکل انجام دهید.
عملیات بکاپ گیری از سایت باید یکی از روتین‌ترین کارهایی باشد که هر ماه و شاید هر روز نیاز باشد آن را انجام دهید ولی فقط در موارد ضروری که اطلاعات سایت شما دچار مشکل شده و یا از دسترس خارج شده باید اقدام به ریستور فول بکاپ سی پنل سایت خود کنید.
ریستور بک آپ در سی پنل (ریستور فول بکاپ سی پنل)
برای گرفتن بکاپ و یا ریستور بک آپ در سی پنل و یا ریستور بک آپ دایرکت ادمین شما نیاز دارید تا به یک بخش مشترک رجوع کنید. ابتدا توسط دسترسی که از میزبان خود تهیه کردید وارد بخش هاست سی پنل خودتان بشوید.


مشاهده آموزش ریستور بک آپ در سی پنل
شرکت هوشمند پرگاس کارن نیک کلاد
  پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان