• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساخت وبلاگ برای بازدید بیشتر
سلام به همه ی دوستان عزیز 

من موقع آنالیز سئوی یک سایتی که رتبه بالایی توی گوگل داشت متوجه شدم که این سایت در سایت های مختلف که وبلاگ ارائه میدهند، وبلاگ ساخته و مطالب سایتش رو در اون قرار داده و لینک سایتش رو هم گذاشته ، من هم میخواستم همین کار رو کنم ولی میخوام با احتیاط انجام بدم تا نتیجه معکوس نبینم .

اگر از دوستان کسی اطلاعی در این زمینه داره ممنون میشم راهنمایی کنه . 

تشکر فراوان Heart
  پاسخ
(29-9-1396, 07:08 عصر)shahrgift نوشته: سلام به همه ی دوستان عزیز 

من موقع آنالیز سئوی یک سایتی که رتبه بالایی توی گوگل داشت متوجه شدم که این سایت در سایت های مختلف که وبلاگ ارائه میدهند، وبلاگ ساخته و مطالب سایتش رو در اون قرار داده و لینک سایتش رو هم گذاشته ، من هم میخواستم همین کار رو کنم ولی میخوام با احتیاط انجام بدم تا نتیجه معکوس نبینم .

تشکر فراوان Heart

این کار رو فست سئو هم چند سال هستش که انجام میده و نتیجه خوبی داشته البته به شرطی که مرتب وبلاگ ها آپدیت بشن
  پاسخ
(30-9-1396, 01:19 عصر)fastseo نوشته:
(29-9-1396, 07:08 عصر)shahrgift نوشته: سلام به همه ی دوستان عزیز 

تشکر فراوان Heart

این کار رو فست سئو هم چند سال هستش که انجام میده و نتیجه خوبی داشته البته به شرطی که مرتب وبلاگ ها آپدیت بشن

ممنون از پاسختون ، تشکر
  پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان