• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بک لینک های اسپم سایت
من بک لینک های سایتم را از کنسول گوگل استخراج کردم خواستم بپرسم که با توجه به فایل ضمیمه 
1)    تعداد بک لینک هایی که گوگل برای این سایت شناخته چند تاست عدد 17227 صحیح است یا فرم اکسل چون اکسل 4996  صفحه بود کدام درسته
2)     طبق عکس های پیوست مثلا از سایت ملت وردپس حدود ۲۳۰۰ بک لینک زده (البته اگر درست متوجه شده باشم) ولی تو اکسلی دانلودکردم ۱۹۹ تا بود یعنی چرا آمار اکسل و صفحه ضمیمه باهم همخوانی ندارد؟
3)     خیلی از صفحاتی که داخل اکسل هست مثلا همین سایت ملت وردپرس چنین صفحه هایی وجود نداره یعنی مثلا من حداکثر در ده تا بیست صفحه این سایت کامنت گذاشته باشم پس این بقیه صفحات چی هستند چطور اضافه شده اند به بک لینک ها در حالیکه اصلا این صفحات وجود ندارند؟
4)     ایا بهتره کل دامین را disavow کنیم یا یکی یکی تک تک‌ صفحات را ببینیم یا از همان روش که شما من از روش شما اقدام کردم باشه

فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی

.xlsx   4996.xlsx (اندازه 288.21 KB / تعداد دانلود: 2)
  پاسخ
(23-9-1396, 01:52 عصر)پرورش قارچ نوشته: من بک لینک های سایتم را از کنسول گوگل استخراج کردم خواستم بپرسم که با توجه به فایل ضمیمه 
1)    تعداد بک لینک هایی که گوگل برای این سایت شناخته چند تاست عدد 17227 صحیح است یا فرم اکسل چون اکسل 4996  صفحه بود کدام درسته
2)     طبق عکس های پیوست مثلا از سایت ملت وردپس حدود ۲۳۰۰ بک لینک زده (البته اگر درست متوجه شده باشم) ولی تو اکسلی دانلودکردم ۱۹۹ تا بود یعنی چرا آمار اکسل و صفحه ضمیمه باهم همخوانی ندارد؟
3)     خیلی از صفحاتی که داخل اکسل هست مثلا همین سایت ملت وردپرس چنین صفحه هایی وجود نداره یعنی مثلا من حداکثر در ده تا بیست صفحه این سایت کامنت گذاشته باشم پس این بقیه صفحات چی هستند چطور اضافه شده اند به بک لینک ها در حالیکه اصلا این صفحات وجود ندارند؟
4)     ایا بهتره کل دامین را disavow کنیم یا یکی یکی تک تک‌ صفحات را ببینیم یا از همان روش که شما من از روش شما اقدام کردم باشه

1- چیزی که تو فایل هست تعداد کل بک لینک ها هستش یعنی ۴۹۹۶ تا ولی این تعداد صرفا تعداد دامین ها نیستش
۲- این مطلب رو ما نمی تونیم توضیح بدیم چون نمی دونیم موقع استخراج کامل تنجام شده یا نه ولی دقیقترش همیشه فقط توی کنسول هستش.چیزی که اونجا هستش درسته
۳-یادتون باشه همیشه جایی که شما لینک می سازید فقط ۱ بک لینک می تونه به حساب نیاد. به عنوان مثال وقتی توی یه سایت ریپورتاژ بزارید ممکنه مطالب شما توی چند تا دسته باشه پس هم توی مطلب برای شما بک لینک ساخته میشه هم توی دسته های سایت. 
۴- اگه کاملا مطمئن هستید که سایتی که لینک داده به شما اسپم هستش بهتره با دستور domain : site.com کل دامنه رو دیس کنید
  پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان